Dziewczyny, Kobiety, Matki, Żony – zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty ‼️Wiosna jest Kobietą‼️ 16-go marca w świetlicy – Karwiany. Będzie przepyszne jedzenie z Restauracji Aroma za co dziękujemy Pani Małgorzacie Małgorzata Kurek, soki świeże oraz nasze skromne osoby, które będą Wam chciały przekazać trochę wiedzy merytorycznej z dziedzin, w których się poruszamy. Będzie energetycznie, kobieco, przyjaźnie.

Zapraszamy ❤️

Wiosna, to czas przebudzenia, rozwijania skrzydeł, tworzenia…

Działamy i my!!!

Kto w tym dniu będzie dla Ciebie inspiracją i skarbnicą wiedzy:

AGNIESZKA GROBELNA – specjalistka w zakresie dożylnej terapii witaminowej i ozonoterapii. Prowadzi we Wrocławiu Spa Witaminowe i Centrum Wspierania Płodności.

„WEJDŹ RADOŚNIE W PRZEDWIOŚNIE – witaminowy shot”
Przesilenie wiosenne sprawia, że nie masz siły na nic. Odczuwasz wieczne zmęczenie i brak chęci do życia, masz problemy z koncentracją, ciągle chce ci się spać. Niby nic ci nie jest, ale serce kołacze, głowa boli, w kościach łamie. Czym jest przesilenie wiosenne? Jakie objawy mogą wskazywać na to, że odczuwasz przesilenie wiosenne? Co zrobić, żeby odzyskać witalność po zimie? O tym wszystkim opowie nam Agnieszka, która specjalizuje się w suplementacji dożylnej. Z jej „koktajlami witaminowymi” nigdy nie zabraknie Ci energii 🙂

EWA NADZIAK – właścicielka firmy R&N Herbs – kosmetyki od Farmaceutów. Ewa stworzyła swoje kosmetyki z pasji do natury i chęci pomagania innym. Matka natura daje nam bogactwa, z których Ewa tworzy produkty, dzięki którym nasza skóra wygląda zdrowo i świeci blaskiem . Nasza twarz jest naszą wizytówką, która dodaje nam pewności siebie i sprawia, że się sobie podobamy. Ewa zaprezentuje nam swoje kremy i zestaw produktów do relacji

„ODSŁOŃ CIAŁO NA WIOSNĘ – jak zadbać o skórę”
Na spotkaniu zaproszę Panie do krainy surowców naturalnych, które mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Pokażę, jak za pomocą produktów naturalnych przygotować skórę na przywitanie wiosny i lata. To będzie podróż do czasów dzieciństwa, sadów, dojrzałych owoców oraz wprowadzimy element egzotyki. Będzie ciekawie…

MARTA BOROWSKA-MAŁCZAK – Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (specjalizacja: Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe) oraz Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Ukończyła Szkołę Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO oraz jest w trakcie specjalizacji w Instytutucie Baoku, pierwszym instytucie ICEAM (Institute of Classics in East Asian Medicine) w Europie Wschodniej.
Specjalista odżywiania oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zwolenniczka dietetyki interdyscyplinarnej, holistycznie traktującej organizm człowieka. Terapie żywieniowe prowadzi wielokierunkowo, poddając analizie funkcjonalnej stan organizmu w aspekcie Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale także analizując wyniki badań oraz łącząc aktualny stan wiedzy z zakresu racjonalnego odżywiania z celowaną suplementacją.

„WIOSNA NA TALERZU – czyli przebudzenie mocy”.
Wiosna to nowy początek – pora roku, w której dobrze jest „wstawać z kurami” i udawać się na żwawe spacery, które są rodzajem aktywności o naturze Yang, odzwierciedlającym wznoszącą się energię i aktywną naturę wiosny. Tak, jak rośliny, powinniśmy budzić się do życia po zimowej drzemce. Jest to czas naturalnego oczyszczania organizmu, nie tylko z pozostałości pokarmów, ale także z nadmiernego pożądania i towarzyszących mu emocji niezadowolenia, zniecierpliwienia i gniewu. Wiosna, to pora roku, w której należy w szczególny sposób wspomóc pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego..
A Ty? Chcesz się przebudzić?

KAMILA PIOTROWSKA – Pomaga tym, co budują swoją silną markę osobistą i swojego biznesu.Ponad 15 lat budowała swoje doświadczenie biznesowe w marketingu, sprzedaży oraz obszarach zarządzania i jakości w międzynarodowych organizacjach. Umiejętności trenerskie rozwijała w wielokulturowych strukturach biznesowych. Jest dyplomowanym coachem, pracującym zgodnie ze standardami i etyką Izby Coachingu. Teraz pracuje z ludźmi gotowymi na zmianę!
PO CO?!

„PO CO?! ci wiosna, PO CO?! ci marzenia”
Biegniemy, spieszymy się i czekamy na ten dzień gdy będzie więcej luzu. Ale też momenty, kiedy szukamy iskry, która doda nam odwagi by zrobić TO! A wiosna co roku przynosi nowe, a marzenia całe życie są po to by je spełniać.
Więc PO CO?! czekać, co Cię zatrzymuje?

Pragniemy, aby czas spędzony z nam był dla Ciebie radosny i niezapomniany, dlatego spośród naszych uczestniczek rozlosujemy „CUDNE” upominki:

* indywidualna sesja coachingowa od Kamila Piotrowska
* zestaw kosmetyków do relacji od firmy R&N Herbs – kosmetyki od Farmaceutów
* zabieg relaksacyjny Access Bars od Spa Witaminowego
* spotkanie z dietetykiem od Marty Małczak

To nie wszystko! Restauracja „Aroma” przygotuje dla nas przepyszny poczęstunek a „Juice Concept” wprowadzi nas w niezwykły świat różnych smaków swoimi naturalnymi sokami.

Jesteś GOTOWA na dużą dawkę wiedzy i kobiecej, inspirującej energii?

Dołącz do nas 16 marca :):):)

Jeżeli masz pytania, dzwoń śmiało: 600 437 090

Komentarze