Ostatnio pojawiły się plotki odnośnie zorawina.info, że za dużo polityki, że opisujemy tylko te złe sprawy, a nie piszemy o dobrych. Misją portalu było, jest upublicznianie wiadomości, o których wcześniej mieszkańcy nie mieli się skąd dowiedzieć. Jeżeli świadomość mieszkańców o rzeczach, które dzieją się w naszej gminie będzie większa, władza będzie też bardziej świadomie podejmować decyzję, widząc też zainteresowanie danym tematem i wypowiedzi w komentarzach. Ale oprócz upubliczniania tych wiadomości jest sporo miejsca na inne artykuły.

Chciałem zaprosić mieszkańców do wypełnienia krótkiej anonimowej ankiety, w którym kierunku zorawina.info ma dążyć, wiadomo wszystkich nigdy nie zadowolimy, ale opinie pomogą nam obrać lepszy kierunek czyli taki jaki chcą mieszkańcy.

Ankieta – https://goo.gl/forms/ORc3OQzQ996qjtng2

Jednocześnie zauważyłem, iż jest duże zainteresowanie wydarzeniami sportowymi/szkolnymi w naszej gminie, a jest ich sporo. Problem jest w tym że nie posiadam tych informacji, aby publikować. Dlatego chciałem zaprosić organizatorów eventów sportowych oraz nauczycieli do współpracy! – kontakt@zorawina.info

Komentarze