Na prośbę mieszkańca gminy publikujemy…..

Do sprzedania dom wolno-stojący z 2007 r. o pow. 211 mkw., na działce o pow. 1000 mkw., usytuowany ok. 3,5 km od granic Wrocławia w miejscowości Suchy Dwór (przedłużenie ul. Borowskiej i Grota Roweckiego w kierunku Żórawiny). Dom składa się z salonu, kuchni, 5 sypialni, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, garażu dwu-stanowiskowego oraz strychu. Parter: salon z wyjściem na taras i ogród, kuchnia, sypialnia, pomieszczenie gosp., łazienka, przedpokój, garaż. Piętro: 4 sypialnie (w tym 3 z wyjściem na balkony, jedna ok. 30 mkw.), łazienka, wejście na strych. W każdej sypialni szafa na wymiar. Dom wykonany z wysokiej klasy materiałów, ocieplony, ogrzewany pompą ciepła, co sprawia, że koszty ogrzania całego domu są niskie. Dodatkowo w całym domu jest ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja.

Dużym atutem nieruchomości jest piękny i bardzo zadbany ogród a na ogrodzie dwie altanki, stół i ławy oraz rosyjska bania.
Dom znajduje się w cichej uliczce, w bardzo dobrej lokalizacji, z szybkim dojazdem do Wrocławia, blisko centrum Bielany i wyjazd na AOW. Idealna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji. Projekt domu „Dom pod Modrzewiem”. Cena 949 tys. do negocjacji. Zapraszam na prezentację. BERNACKA BN Ewelina Dobrzyniecka 71 349 36 50; 790 839 823.

Karta Oferty Wersja 1

Komentarze