Zapraszamy do licytacji na grupę DRUŻYNA KALINKI, odbywa się na facebooku pod adresem DRUŻYNA KALINKI – Licytacje na leczenie 9-letniej Kalinki – mięsak złośliwy.

Celem grupy jest z jednej strony wystawianie przedmiotów na aukcje, z drugiej osoby, które wygrają daną aukcję wpłacają na https://zrzutka.pl/kalinkaa.

Regulamin grupy:

1. Wpłat za wygrane aukcje dokonujemy na stronie https://zrzutka.pl/a9bsu8
2. Każda osoba może wystawić przedmiot/usługę dodając zdjęcie, krótki opis, cenę wywoławczą, datę oraz godzinę zakończenia licytacji oraz formę odbioru: wysyłkę/odbiór osobisty wraz z linkiem do zrzutki.
3. WSZYSTKIE licytacje POWINNY trwać 3 dni i kończyć się ZAWSZE o godzinie 21.00 Przykład: licytacja przedmiotu/usługi wystawionego dnia 12.02.2021 o 10:20 kończy się 15.02.2021 o 21:00:00
4. Osoba wystawiająca: kończy licytację nie później niż dzień od zakończenia aukcji oznaczając zwycięzcę w komentarzu pod postem
5. Wygrywający jest zobowiązany do wysłania potwierdzenia wpłaty na https://zrzutka.pl/a9bsu8 w postaci screenu pod postem do wystawiającego. Screen ma zawierać imię,nazwisko oraz krótki opis aukcji (w celu szybkiej weryfikacji, że płatność została dokonana i można się dogadać co do wysyłki/odbioru). Screen ma być wklejony pod aukcją, a nie na priv.
6. Wygrywający ma 24h na dokonanie wpłaty na zrzutkę Kalinki oraz przesłanie potwierdzenia. Jeśli osoba, która wygrała aukcję nie dokona wpłaty to wygrana przechodzi na osobę poprzednią. Jeśli nie ma osoby poprzedniej przedmiot/usługa może zostać ponownie wystawiony.

Komentarze