Dzień Podróznika
Muzeum Powozów Galowice
26 czerwca godz. 12.00

Muzeum Powozów Galowice zaprasza na spotkanie podróżnicze w  pierwszą wakacyjną niedzielę – 26 czerwca o godz. 12.00.

Podróżnik Łukasz Kędzierski opowie o tym, jak zaplanować podróż w egzotyczne kraje z małym dzieckiem http://www.lkedzierski.com/, Mariusz Barwiński- fotograf i podróżnik www.mariuszbarwinski.com pokaże dwa swoje filmy – o Wenezueli i Algierii. Gościem będzie również Piotr Strzeżysz http://onthebike.pl/pl/, który opowie o swoich niezwykłych wyprawach rowerowych, podczas których przejechał kilkadziesiąt krajów na pięciu kontynentach, a także zaprezentuje swoją najnowszą książkę pt.: „Sen powrotu”.
Specjalnie dla najmłodszych wyjątkowe spotkanie z Małgorzatą Zdziechowska, dziennikarką, podróżniczką, autorką książki „Zwierzaczki podróżniczki Gosi’ http:/swiatoczamigoski.blog.pl/.
Fundacja Ekologika  przygotowała dla dzieci magiczne przedstawienie papierowego teatru Kamishibai i warsztaty plastyczne, które przeniosą nas do upalnej Australii.

Harmonogram:


12.00 Spotkanie autorskie z Małgorzatą Zdziechowską, autorką książki „Zwierzaczki podróżniczki Gosi”.

13.00 Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Barwińskim – „Algieria – tam, gdzie powstaje pustynia” i „Wenezuela – najstarsza góra świata”.

13.00 Fundacja Ekologika – przedstawienie papierowego teatru Kamishibai i warsztaty plastyczne, które przeniosą dzieci do upalnej Australii.

14.00 Spotkanie z podróżnikiem Łukaszem Kędzierskim – „Malezja z rocznym maluchem u boku – czyli jak zorganizować wyjazd z małym dzieckiem”.

15.00 Spotkanie autorskie z Piotrem Strzeżyszem.

Wstęp bezpłatny!
podroznik_plakatM_maly

Komentarze