W niedziele sąsiedzi wysłali na kontakt@zorawina.info ulotkę kandydata na radnego Pana Piotra Żelazo, które zostały wrzucone do skrzynek pocztowych:

Chętnie ją skomentuję, szczególnie jeżeli chodzi o oświetlenie. Niestety nie może sobie Pan Radny tego przypisać, ponieważ przypomnę, co jest to udokumentowane w artykułach, to po włamaniach w 2016 roku redaktorzy zorawina.info zebrali podpisy pod listem otwartym do Wójta, po czym do redakcji przyszła odpowiedź i machina ruszyła:

Informacja od Wójta Gminy Żórawiny w sprawie budowy oświetlenia po włamaniach

Ale to nie koniec, chyba Pan radny zapomniał o obietnicach wyborczych w poprzedniej kampanii. Przypomnę ulotkę z poprzednich wyborów PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ PODKREŚLONY TEKST:

Z oświadczenia majątkowego Pana Radnego Żelazo wynika co innego. Nie dosyć że pobierał dietę, to jeszcze został Przewodniczącym Rady i pobierał więcej. Przez 4 lata uzbierało się tego ok. 40 000 zł.

Link do oświadczenia majątkowego z 2017 i 2016:

Rok 2017 – Piotr Żelazo.PDF

Rok 2016 – Piotr Żelazo.PDF

Pytanie czy mieszkańcy ponownie uwierzą Panu Piotrowi Żelazo? Przekonamy się zaraz po wyborach. Pan Żelazo startuje z KWW Przyjazna Gmina Żórawina, z ramienia którego startuje też Pan Jan Żukowski na Wójta Gminy.

 

Komentarze