Mając na uwadze, iż każdy wybierając Radnego ze swojego okręgu chciał, aby ten Radny dbał o interes, porządek i załatwianie spraw mieszkańców tego też obszaru –
prezentuję Radę Gminy Żórawiny, po czym chciałbym się spotkać z każdym z nich (o ile będzie taka wola Radnego), aby usłyszeć, a później opisać ich dokonania:
Agnieszka-Drapus
Agnieszka Drapus – okręg Karwiany, Komorowice
Przy tej Pani będzie komentarz, ze względu, iż jest to moja faworytka i jej skupie później największa uwagę ze względu na walkę o drogę pieszo-rowerową wzdłuż rzeki ślęza Galowice-Żórawina-Karwiany-Topacz (przy tym temacie będę uparty zaczynając od zorawina.info/droga-rowerowa-wzdluz-rzeki-slezy/). Moim zdaniem jeżeli chcemy promować (to też są słowa Wójta Gminy Żórawiny) Muzeum w Galowicach i w nim odbywające się imprezy, dajmy drogę rowerową z Wrocławia, zaczniemy też unikać powoli problemów codziennego uważania przy dojazdach do Wrocławia na rowerzystów, którzy obrali sobie trasę z Wrocławia do Żórawiny jako trening.

Pawel-Wojcik
Paweł Wójcik – okręg Żórawina: Al. Niepodległości: numery
nieparzyste od 1 do 43, Al. Niepodległości: numery parzyste od 2 do 60, ulice: Kwiatowa, Małowiejska, Polna, Zaułek, Badawcza

Jadwiga-Babij
Jadwiga Babij – okręg Żórawina: Osiedleńcza, M.R. Janeckiej, W. Jagiełły, B. Chrobrego, Transportowa, Kolejowa

Alicja-Meligranda
Alicja Maligranda – okręg Żórawina: Al. Niepodległości: numery nieparzyste od 47 do końca, parzyste od 62 do końca, ulice: Wrocławska, Świerkowa, Kasztanowa, Leszczynowa, Lipowa, Morelowa, Brzoskwiniowa, Malinowa, Śliwkowa, Truskawkowa, Porzeczkowa, Agrestowa, Poziomkowa, Jagodowa, Wiśniowa, Owocowa, Czereśniowa, Fiołkowa

Piotr-Zelazo
Piotr Żelazo – okręg Żórawina: Urzędnicza, Bankowa, Sportowa,
Słoneczna, Księżycowa, Gwiaździsta, B. Prusa, A. Mickiewicza, M. Kopernika, Gimnazjalna, H. Sienkiewicza, S. Żeromskiego, Polarna

Mateusz-Napierala
Mateusz Napierała – okręg Węgry, Brzeście, Marcinkowice, Marzęcice

Marek-Krasny
Marek Kraśny – okręg Bogunów, Żerniki Wielkie

Marian-Garbowski
Marian Garbowski – okręg Suchy Dwór, Mędłów

Waldemar-Scigajlo
Waldemar Ścigajło – okręg Mnichowice, Turów, Wojkowice

Teresa-Osinska
Teresa Osińska – okręg Okrzeszyce, Rynakowice, Bratowice, Zagródki, Jarosławice, Milejowice, Wilkowice

Marian-Zawislak
Marian Zawiślak – okręg Krajków, Polakowice

Roman-Firek
Roman Firek – okręg Stary Śleszów, Nowy Śleszów, Nowojowice, Racławice Małe

Stanislaw-Juzyszyn
Stanisław Juzyszyn – okręg Jaksonów, Przecławice

Antoni-Gancarz
Antoni Gancarz – okręg Wilczków, Pasterzyce, Galowice

Michal-Duszynki
Michał Duszyński – okręg Rzeplin, Szukalice

Ciąg dalszy nastąpi …

Komentarze