Poszukiwany pracownik na stanowisko:

„Operator maszyn tłoczni oleju rzepakowego”

Obowiązki:

  • Monitorowanie parametrów pracy urządzeń i zgłaszanie nieprawidłowości do pełnomocnika/koordynatora
  • Wypełnianie arkuszy i zapisów zgodnych ze stanowiskiem pracy (wypełnianie zapisów odnośnie utrzymania czystości na zakładzie oraz zapisów świadczących o kontrolach i przeglądach maszyn)
  • Wykonywanie zgodnie z harmonogramem przeglądów i konserwacji maszyn
  • Dbanie o czystość i higienę na produkcji
  • Pobieranie próbek do badań jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie mechaniczne)
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia (np. operator wózka widłowego)
  • Chęć do nauki i poznawania najnowocześniejszych rozwiązań
  • Zaangażowanie w codzienne obowiązki
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym zrównoważonym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Karta multisport

Kontakt :

Tel. 731 472 071

e-mail: Aleksandra.wilczynska@wilmar-oils.pl

Tłocznia oleju rzepakowego
Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Uprzejmie informujemy, że posiadając Państwa dane osobowe w postaci imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu, będziemy je wykorzystywać wyłącznie do celów marketingowych jak również do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. Administratorem danych osobowych jest GRUPA WILMAR Marek Wilczyński S.K.A. z siedzibą w Żórawina 55-020, Al. Niepodległości 2e, tel. (071) 31 65 272.

Państwa dane nie będą przekazywane innym odbiorcom. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, żądania sprostowania danych osobowych, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.