Witam serdecznie.
Jako mieszkaniec gminy Żórawina chciałabym za pośrednictwem Państwa serwisu zwrócić się do Wójta Gminy Żórawina Pana Jana Żukowskiego
Szanowny Panie Wójcie.
Jako mieszkaniec Gminy Żórawina i jednocześnie rodzic dziecka uczęszczającego do gminnego przedszkola zwracam się do Pana z pytaniem:
Gdzie jest nakładka asfaltowa łącząca ul. Urzędniczą z wyasfaltowaną częścią Sportowej??
Mamy wybudowany piękny parking i chwała wam za to ,bo mamy do przejścia o 1/3 drogi mniej w błocie, ale reszta drogi woła o pomstę do nieba. Błotna breja poprzetykana kałużami nie nadaje się do normalnego użytkowania.
Proszę pamiętać, że oprócz ludzi przyjeżdżających i parkujących na nowym parkingu (z którego można przejść suchą nogą) mamy też mieszkańców, którzy odprowadzają dzieci pieszo lub ci którzy parkują poza parkingiem bo się na nim nie zmieszczą, Mamy też mieszkańców którzy dzień w dzień idą drogą na pociąg. Proszę pamiętać ,że są firmy gdzie dresscode nie przewiduje kaloszy i gumofilców a widok dorosłych poważnych ludzi, którzy w XXI wieku idą w reklamówkach nałożonych na buty przez drogę jest może pocieszny ale niepoważny.
Przypominam, że w budżecie na rok 2017 jest pozycja:
  • Wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Sportowej w miejscowości Żórawina wraz z budową parkingu obsługującego Przedszkole Publiczne w Żórawinie – 95 000 zł
Gdzie jest ta baardzo długo oczekiwana nakładka?
Dlatego drogi Panie Wójcie chciałabym Pana zaprosić serdecznie na spacer po pracy (najlepiej dziś po 17 gdy 300 par nóg zjawi się na zebraniu w przedszkolu dodatkowo rozchodząc tą uliczną breje), proszę się przespacerować do końca ulicy Sportowej i z powrotem i pochwalić się wynikiem. I proszę pamiętać że już kilka dni temu nie padało więc nie ma dodatkowo kałuż, które trzeba slalomem omijać.
Pozdrawiam
Mieszkaniec Gminy
(dane kontaktowe dla Pana Wójta posiada redakcja portalu zorawina.info)

Komentarze