Z nieukrywaną radością informujemy o  podjętej i zwieńczonej sukcesem rodzicielskiej inicjatywie wyposażenia gabinetu nr 33 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie w monitor interaktywny oraz laptop.

Nie było łatwo, czasem nie było i przyjemnie, ale jednak się udało, w myśl zasady “dla chcącego nic trudnego”. Koszt zakupu tablicy interaktywnej to prawie 8.500 zł, dlatego bez zaangażowania i uporu  przedstawicieli klasy 1c nic by się nie wydarzyło.

 

Nieoceniona okazała się pomoc od sponsorów, dzięki którym w błyskawicznym czasie udało się sfinalizować zakup monitora interaktywnego oraz laptopa.

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom za okazane wsparcie finansowe. Dziękujemy firmom:

SAAB Poland Sp. z o.o.,

PHU Skromet Skrodzi,

Myszko, Osiedlewicz sp.j,

DIRKS Polska Sp. z o.o.,

Grupa WILMAR Marek Wilczyński S.K.A.

oraz Restauracja Pod Dębami Bogumiła Rok.

 

Państwa pomoc przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W imieniu dzieci i swoim DZIĘKUJEMY.

Dziękujemy też dyrekcji Szkoły Podstawowej w Żórawinie, która nas w całej inicjatywie wspierała, oraz naszej Radzie Rodziców za okazane wsparcie finansowe.

Jednak najlepszym dowodem na wartość inicjatywy rodzicielskiej jest czysta radość dzieci, które codziennie mogą się cieszyć z nowinek technologicznych i z nich korzystać. Z radości  uczniowie przygotowali własnoręcznie laurki dla Dyrekcji, Rady Rodziców oraz Sponsorów, które następnie ochoczo wręczały wszystkim darczyńcom.

 

Poniżej krótka fotorelacja.

Komentarze