Już we wtorek, 19 grudnia, w Żórawinie przy ul. Wrocławskiej zostanie otwarty nowy sklep Biedronka. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, a w dniu otwarcia dodatkowo degustację pieczywa i ciast. Jest to pierwszy sklep Biedronka w Żórawinie k. Wrocławia. 

Sklep w Żórawinie został wybudowany według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Dla jeszcze większego komfortu zakupowego klientów tej placówki, zapewniono przestronne wnętrze, w tym salę sprzedaży o powierzchni 750 m². Do dyspozycji klientów przeznaczono 61 miejsc parkingowych, w tym 3 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W sklepie w Żórawinie zatrudnienie znajdzie kilkanaście osób.

W związku z otwarciem sklepu Biedronka, sieć przygotowała atrakcyjną ofertę artykułów. – Z myślą o klientach nowego sklepu Biedronka w Żórawinie, sieć przygotowała bogatą ofertę produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Produkty z Biedronki ułatwią przygotowania do kolacji wigilijnej, a także pomogą w skompletowaniu świątecznych upominków – mówi Mariusz Nowak, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Żórawinie.

Wśród artykułów spożywczych, które z pewnością przydadzą się na święta, klienci znajdą m.in. cytryny w cenie 3,75 zł/kg (53% taniej), mandarynki w cenie 2,99 zł/kg (57% taniej) czy kawę rozpuszczalną Cafe d’Or 200 g w cenie 11,99 zł/słoik. Klienci będą mogli również skorzystać z oferty promocyjnej na artykuły przemysłowe, wśród nich sieć oferuje m.in.: smartfon myPhone C-Smart Pix ze starterem tuBiedronka w cenie 149 zł/szt., smartwatch Hykker Chrono 2 (z możliwością instalacji karty SIM z transmisją 2G) w cenie 125 zł/szt. czy Powerbank Kiano (pojemność 10000 mAh) w cenie 59,90 zł/szt. Dodatkowo w asortymencie dostępne będą również meble i artykuły wyposażenia wnętrz, takie jak: szafa modern z lustrem w cenie 379 zł/szt., mop parowy Hoffen (moc 1500 W, umożliwia szybkie i higieniczne czyszczenie za pomocą gorącej pary, bez użycia detergentów) w cenie 89 zł/szt., a także odkurzacz Hoffen systematic za jedyne 79 zł/zestaw.

Oferta będzie obowiązywać od 19 do 24 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Podczas otwarcia, sieć przygotowała dla klientów degustację pieczywa i ciast oraz okolicznościowe balony dla najmłodszych.

Sklep Biedronka w Żórawinie będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00, a w niedziele w godzinach 9:00-20:00. W Wigilię świąt Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy Biedronka, w tym nowy sklep w Żórawinie, będą otwarte do godz. 14:00. Godziny pracy sklepów sieci zostaną skrócone także w Sylwestra. Zakupy będzie można wtedy zrobić do godz. 19:00. Natomiast 25 i 26 grudnia (poniedziałek, wtorek), a także 1 stycznia (poniedziałek) sklepy Biedronka będą nieczynne. W pozostałe dni w okresie świątecznym, placówki sieci będą otwarte w standardowych godzinach.

Komentarze