Artykuł od KWW Damy Radę:

Rozmowa z Michałem Kuczyńskim kandydatem do Rady Gminy Żórawina

Jest Pan młodym 28 letnim kandydatem do Rady Gminy Żórawina?

   – To prawda jestem pokoleniem które powinno mieć kilku przedstawicieli w Radzie Gminy Żórawina. Świeżość spojrzenia na problemy mieszkańców Przecławic i Jaksonowa przyniosą wyłącznie korzyści. Bezpieczeństwo, inwestycje drogowe, budowa i remonty ciągów pieszych, oświetlenie ulic i osiedli, zwiększenie częstotliwości patroli policyjnych, sprawiedliwe finansowanie sportu lokalnego to pilne potrzeby.

Co Pan rozumie przez sprawiedliwe finansowanie sportu lokalnego?

– To proste klub piłkarski z Żórawiny jest faworyzowany. Budowa szatni za ok.1,5 mln złotych oraz dotacje z Gminy. Nasz klub w Jaksonowie może tylko marzyć o ułamku takiego dofinansowania. Wystarczy popatrzeć jak wygląda boisko w Jaksonowie, a w Żórawinie.

Panie Michale Pana hasło wyborcze ”Słuchać mieszkańców-zmieniać Gminę”?

– Ja zawsze będę otwarty na pomysły i inicjatywy mieszkańców. Będę słuchał i  wspierał społeczności lokalne w działaniach dla dobra Nas Wszystkich.

Poparło Pana Prawo i Sprawiedliwość

– Tak i chciałbym serdecznie za to podziękować. Silny Partner jakim jest niewątpliwie Prawo i Sprawiedliwość mający Wojewodę Dolnośląskiego to gwarant, że Mój głos w Radzie będzie słyszalny.

Dziękuję za rozmowę i życzę zwycięstwa

– Dziękuję i proszę mieszkańców Jaksonowa i Przecławic o udział w wyborach uzupełniających w najbliższą niedzielę 26 listopada.

Mieszkańcom Jaksonowa i Przecławic zorganizowałem możliwość skorzystania z bezpłatnego dojazdu do Komisji Wyborczej w Wilczkowie. Po Mszy Świętej w Jaksonowie będzie czekał autokar pod Kościołem.

Rozmawiał Piotr Łysiak

Komentarze