Poniżej informacja o kolejnej inicjatywie wspaniałych mieszkańców Karwian, postanowili, zaplanowali i wykonali. Jak zwykle perfekcyjnie i w słusznym celu jakim było nie tylko upiększenie miejscowości a przede wszystkim stworzenie odpowiednich warunków w sezonie letnim dla dzieci i rodziców korzystających z placu zabaw. DZIĘKUJEMY!!!!! Inicjatorom i fundatorom-za to,że działacie, za Wasz upór w dążeniu do celu oraz za piękne i jakże użyteczne pomysły:

„No i udało się!

Zakończyliśmy kolejny projekt stowarzyszeniowy – tym razem, przy wsparciu mieszkańców sołectwa Karwiany-Komorowice oraz dzięki znacznej pomocy ze strony Gminy Żórawina udało się nam zasadzić drzewa przy placu zabaw.

Jak pewnie pamiętacie, jakiś czas temu – 17-go sierpnia – rozpoczęliśmy akcję zbiórkową. Możecie o niej przeczytać tutaj

http://projekt-dzieciaki.org/drzewa/
Od początku wspominaliśmy, że akcja będzie łączyła nasze, lokalne, oddolne, działania oraz wsparcie ze strony Gminy. Tutaj, serdeczne podziękowania dla Sołtysa Karwian-Komorowic. Za jego wkład związany z uzyskaniem stosownych pozwoleń oraz przekonaniem Gminy do wsparcia finansowego naszych działań.

Dzięki!
Podziękowania kierujemy również w stronę tych wszystkich, którzy aktywnie wsparli akcję przekazując środki na nasze konto. Kwoty, które wpływały przez ten czas, były przeróżne – czasami mniejsze, czasami większe, ale suma summarum udało się nam uzbierać:

PayPal (10 wpłat) – łączna kwota 280,-
 

Konto bankowe (36 wpłat) – łączna kwota 1720,-
 

Wsparcie z budżetu Gminy – łączna kwota 1500,-
Za pieniądze, które wpłynęły na nasze konto zostały zakupione drzewa – 6 sztuk. Zostały również opłacone usługi ogrodnicze, transport oraz materiały wykorzystane do sadzenia.

 
źródło:http://projekt-dzieciaki.org/projekty/drzewa-na-placu-zabaw/?fbclid=IwAR2lXBl89UBOhAsA8cnohPE_mKQ3SonKYudePoZz3tLAyOysjQ6zxuH0HOo

Komentarze