Z dużą wyrozumiałością co do zrozumienia naszego artykułu przyjęliśmy odpowiedź Pana Wójta na zadane pytanie przeze mnie czyli Radną Agnieszkę Drapus:

„Po lekturze kilku artykułów, gdzie jest opisana taka  „tymczasowa rozbudowa szkoły czyli kontenery”, z różnych miejsc w Polsce wynika, że kontenery są rozwiązaniem tymczasowym, na 2 lata, do czasu wybudowania prawdziwych murów. A u nas? ?? Będzie już na wieki wieków? „

Link do odpowiedzi poniżej:

http://www.gminazorawina.pl/aktualnosci/informacja-w-zakresie-planowanej-budowy-budynku-szkolnego-przy-sp-w-rzeplinie

GRATULUJEMY Panu Wójtowi, że pilnie śledzi i czyta artykuły na zorawina.info. Zostaliśmy bardzo uspokojeni. Przepraszamy jednocześnie za nietakt, bo teraz rozumiemy, iż kaganek  Rzeplińskiej oświaty będzie grzał KONTENER tylko przez 30 lat a nie „już na wieki wieków”.

Mit stał się faktem- kontener będzie  służył 30 lat a nie na wieki wieków amen.

Mieszkańcy Rzeplina, Suchego Dworu, Karwian, Komorowic i okolic przybywajcie.

Takiej szczerości w odpowiedziach Pana Wójta jeszcze nie było. Zadałam pytanie a Pan Wójt odpowiedział. Dziękuję Panie Wójcie. Rozbrajająca szczerość, naprawdę. Ale w końcu to rok wyborczy, chyba Pan Wójt chce znowu kandydować. Cieszymy się ;-).

Rozumiem, że niechcący (czyżby taka malutka „omyłka pisarska”?) pominięty został wątek zagrożenia epidemiologicznego w Publicznym Przedszkolu w Żórawinie oraz krzywego dachu i cieknącej rynny w SP Żórawina. Jeszcze jakby Pan Wójt mógł dodać słowo w swojej godzinie szczerości, bo niepokoi to naszych MIESZKAŃCÓW.

Myślę, że wspólnie Panie Wójcie uda nam się wybrnąć z tej sytuacji (niecierpiącej zwłoki sytuacji) i znajdziemy szybko rozwiązanie ku uciesze naszych milusińskich przedszkolaków i radości ich Rodziców. Sprawę szatni w Żórawinie i świetlicy w Krajkowie mamy załatwioną przecież- kosztowało i kosztować będzie sporo- no ale cóż się nie robi dla swoich ulubionych wyborców. Może czas zdobywać nowe szczyty?

Skoro już Pan czyta – może uda nam się wspólnie temu zaradzić, mam taką cichą nadzieję.

Radna

Agnieszka Drapus

Komentarze