Koleżanki i Koledzy Damiana Czarneckiego pragną z całego serca podziękować wszystkim, którzy swoją pomocą przyczynili się do zorganizowania imprezy charytatywnej w Żórawinie.

Dziękują:

Wójtowi Gminy Żórawina Panu Janowi Żukowskiemu za udostępnienie parku oraz ufundowanie koszulek z nadrukami, Radnemu Powiatu Wrocławskiego Panu Miłoszowi Szczurowskiemu za zorganizowanie cateringu, Pani Bożenie Komarowskiej za udostępnienie namiotów, krzeseł, ławek, zorganizowanie ochrony, udzielanie cennych wskazówek, Pani Bożenie Żurawskiej za zorganizowanie brakujących namiotów i ławek oraz pyszny smalec, Panu Henrykowi Kasprzakowi za wypożyczenie garkuchni, DJ TEN”S oraz zespołowi WIDMO za super granie, Panu Dariuszowi Gadzińskiemu za udostępnienie sceny, wspaniałym strażakom z OSP Rzeplin za pokazy, ochronę i pomoc w zorganizowaniu imprezy, pozostałym członkom ochrony oraz Policji za dbanie o bezpieczeństwo, studentom Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu za licytację, dyrektorom jednostek organizacyjnych gminy, pracownikom Urzędu,  sołtysom, wspaniałym mieszkańcom, właścicielom sklepów za bezinteresowną pomoc. Na koniec dziękujemy Pani Agnieszce Drapus – Radnej Gminy Żórawina za udostępnianie informacji na portalu zorawina.info.

Dziękujemy i liczymy na wsparcie w realizacji naszych dalszych pomysłów. Robimy to wszystko dla naszego chorego kolegi, którego stan zdrowia, dzięki naszym działaniom, zdecydowanie się poprawia, z czego się ogromnie cieszymy.

Komentarze