Ciężka choroba Damiana z Rzeplina zintegrowała mieszkańców i wyzwoliła w nich prawdziwy wulkan społecznych inicjatyw. Mamy już za sobą loterię podczas Dożynek w Żórawinie.

W niedzielę (03.09.2017 r.) po godz. 14:00 Koleżanki i Koledzy Damiana, który walczy z rakiem- będą prowadzić kwestę na terenie Gminy Żórawina na leczenie tego dzielnego młodzieńca.

Zebrane pieniążki będą przeznaczone na terapię uodparniającą organizm przed kolejną chemią. W przyszłym tygodniu Damian jedzie do Warszawy na pierwszą dawkę leku (koszt to 1600 zł).

W wydrukowaniu ulotek pomogło Gminne Centrum Kultury w Żórawinie, które zrobiło też wszystko by młodym ludziom udała się loteria fantowa zorganizowana podczas tegorocznych Dożynek w Żórawinie (udostępnienie miejsca, plakat, wsparcie w obsłudze stanowiska – Pani Dyrektor ma Pani Wielkie i Dobre serce).

Z informacji jakie zostały przekazane portalowi okazaliście  Państwo ogromną chęć niesienia pomocy podczas loterii dzieląc się zarówno fantami jak i aktywnie uczestnicząc i wspierając akcję.

Kto jeszcze nie miał okazji a chce, może pomóc wpłacając także datek na konto:

45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

darowizna na cele ochrony zdrowia- „Czarnecki”

 

 

Komentarze