Hmmmm, chciałabym podziękować, tak… i to bardzo….

1.

Najpierw wszystkim CZYTELNIKOM za polubienia, komentarze, opinie…ważne jest dla mnie Wasze zdanie… to cenna nauka, z której ja staram się wyciągnąć wnioski….

2.

Wójtowi Tomaszowi Graczowi za interwencję. W rozmowie telefonicznej zadał mi Pan pytanie „a co ja mogę w tej sprawie zrobić?”. A więc odpowiadam właśnie to co Pan zrobił, zauważyć problem i interweniować. A w przyszłości trzymać rękę na pulsie…bo może komuś zabrakło wyobraźni albo nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji, tego nie wiem…. Wiem jedno,teraz mleko się rozlało i problemu na dzień dzisiejszy to pismo nie rozwiązuje (bo nikt nie ma czarodziejskiej różdżki by go nie było) ale daje nadzieję na przyszłość.

3.

Pomysłodawcom Biogazowni w Żernikach Wielkich, bo myślę, iż nie pobliska hodowla jest problem bo z tym radzi sobie Państwa zakład (i nie zmieniam tu zdania, za które oberwałam po uszach od kolegów radnych, iż za wszelką cenę należy pomóc temu przedsiębiorstwu ponieważ chroni Żórawinę i okolicę),

PROBLEM stanowi rozlewana GNOJOWICA na POLA w trakcie UPAŁÓW….

I można by było tej całej sytuacji uniknąć sprawdzając pogodę…parę stopni mniej i problem byłby nie zauważalny.

4.

Wszystkim tym, którzy sprzedali swoje działki innym. 

Dzięki Wam jest nas coraz więcej w gminie.

Nie ma miesiąca by do RG nie wpłynął nowy wniosek o odrolnienie gruntu, o nowy Miejscowy Plan Zagospodarowania-

OCZYWIŚCIE TEN NAJBARDZIEJ POŻĄDANY KIERUNEK zabudowy-

to BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE.

ZA CO DZIĘKUJĘ PODWÓJNIE!!!!!!!!!!!!

Mam nadzieję, że Pan Wójt będzie wydawał coraz więcej warunków zabudowy na odrolnionych gruntach oraz przygotowywał coraz więcej MPZ z tą opcją.

NIE TYLKO W KARWIANACH ale także miejscowościach, w których tak bardzo o to proszą mieszkańcy.

5.

Na koniec Panu Radnemu z Żórawiny Piotrowi Żelazie

Piotrze, we wtorek nadzwyczajna sesja, zwołana pod pretekstem wprowadzenia zmian do budżetu( o których rozmawialiśmy z Panem Wójtem od 3 miesięcy, jeszcze razem i nikt się do nich nie palił ani spieszył). Skąd ta nagła potrzeba teraz…

Czy to nie pretekst by zmienić prezydium RG?

Kolejne zmiany na stołeczkach?

Szkoda, że w tym uczestniczysz. Moim zdaniem jak zwykle Klub Dobra Rada trafił w 10. Najpierw sami wybierają swojego kandydata a za chwilę go odwołują….

Idzie się w tym pogubić… Historia zatacza krąg….

No cóż, ja dziękuję Ci za współpracę, zaufanie jakim w swoim czasie mnie obdarzyłeś, myślę, że także za ukierunkowanie moich działań w RG i światopoglądu na pewne zachowania, problemy.

Szkoda- pozostał niesmak.

Mimo wszystko życzę Ci powodzenia w realizacji Twojego pomysłu na RG (nie sądzę by do końca Twojego).

Ale dla mnie jest on nie do przyjęcia….

Komentarze